Wygodne buty

Moja strona o damskich butach

Kultowe buty dla niej i dla niego


Jeszcze kilka dekad temu, większość Polaków posiadała bardzo skromną garderobę, ograniczona do kilku, podstawowych produktów, przede wszystkim jednak dotyczyło to obuwia. To wykonywane było zazwyczaj ręcznie, przez wykwalifikowanego szewca, cena za parę była dlatego bardzo wysoka, jednak buty służyły nam wiele lat. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda zgoła inaczej, sklepy pełne są butów niskiej jakości, szytych w azjatyckich fabrykach, które ulegają zniszczeniu po jednym sezonie użytkowania. Na szczęście nadal można znaleźć również bardziej trwałe pary.

Stylowe buty na kilka sezonów

Każdy z nas z pewnością kojarzy Timberlandy, charakterystyczne buty miejskie, które nadają się niemalże na każdą pogodę. Wykonane w formie traperów, dostępne są w wielu kolorach, najbardziej popularne jednak są:

  • piaskowy;
  • czerwony;
  • czarny.

Wykonane z naturalnej skóry zamszowej, do ich produkcji nie używa się kleju, szyte są grubymi nićmi według tradycyjnej metody. Podeszwy z kolei zrobione są z wysokiej jakości tworzywa, będącego mieszanką gumy z plastikiem. Buty te są wiązane, na końcu umieszczono również zaczepy, które przyśpieszają ich zakładanie i ściąganie. W różnych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych znajdziemy imitacje Timberlandów, jednak nie warto ich kupować, nie dorównują jakością wykonania pierwowzorowi. 

Oryginalne buty w najlepszej cenie

Oczywiście, z uwagi na to, że Timberlandy to buty z długoletnią tradycją, precyzyjnie wykonane, musimy liczyć się z ich ceną, która sięga kilkuset złotych. Na szczęście jeśli odpowiednio się rozejrzymy, możemy zaopatrzyć się w parę, oryginalną, w bardzo atrakcyjnej cenie. Przede wszystkim można skorzystać z sezonowych wyprzedaży, które organizowane są na całym świecie każdego roku, w styczniu i lipcu. Wystarczy w tym czasie odwiedzić sklep, który oferuje naszą ulubioną parę, możliwe że będzie ona tańsza nawet o 70 %. Kolejnym miejscem, w którym znajdziemy buty marki Timberland będzie outlet. Jest to miejsce, głównie w formie całej galerii handlowej, w którym przez okrągły rok sprzedawane są wyłącznie przecenione produkty. Z pewnością w pasażu znajdziemy nie jeden sklep obuwniczy z zagranicznymi markami. Wyprzedawane są produkty jak najbardziej oryginalne, ich niska cena spowodowana jest tym, że sklepy muszą pozbyć się nadmiaru produktów zalegających w magazynach, by zrobić miejsce na następne kolekcje.  Można spróbować szczęścia również w internecie, tam także wielu sprzedawców oferuje przecenione buty tego typu. Jednak w sieci ciężej będzie nam zweryfikować, czy kupiony produkt jest autentyczny. Pełno w internecie bowiem jest nieuczciwych sprzedawców. 


RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://www.foto-rys.pl/2017/03/24/kultowe-buty-dla-niej-i-dla-niego/
Twitter